Translated by Google
Állást keres Megaplex Kft. 1095 Budapest, Soroksári út 150.

Megaplex Kft.: műszaki tapasztalattal rendelkező, kreatív munkatársat keres projektvezetői munkakörbe.

Reklámeszköz gyártó cégünkhöz keresünk műszaki tapasztalattal rendelkező, kreatív munkatársat projektvezetői munkakörbe.

Egyedi termékgyártásban a magyar piacon jelenleg az egyik legkorszerűbb és legjobban felszerelt gépparkkal rendelkezünk, termékeink nagy része egyedi tervezésű.

A reklámeszközök mellett egyéb világítástechnikai, belsőépítészeti kivitelezéssel is foglalkozunk, e mellett saját termékeket is fejlesztünk.

Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Soroksári út 150. Megaplex Kft.

Munkaidő: 8:00-17.00-ig

Ahol tájékozódhatsz a cégünk tevékenységeiről: www.megaplex.hu

Feladatok

- projektekkel kapcsolatos előkészítések

- kapcsolattartás az ügyfelekkel

- napi folyamatok követése, segítése

Szükséges Kompetenciák

- vektoros/pixelgrafikus programok minimum alapszintű ismerete

- szervezői készség

- motivációs készség

- önálló munkavégzésre való képesség

- B kategóriás jogosítvány

Önéletrajzokat a következő e-mail címre várjuk a megadott tárggyal:

- tárgy: Jelentkezés álláshirdetésre

- e-mail cím: sellyei.balazs@plexi.hu — itt: Plexi.hu.

Kapcsolatfelvétel